Biuletyn

Conditions of use

Składanie zamówienia

 1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane na stronie http://www.mokujin.pl/
 3. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu.
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w następnym dniu roboczym od zaksięgowania na rachunku bankowym wpłaty dotyczącej zamówienia.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (np. brakujący numeru telefonu lub adresu e-mail, które są niezbędne do potwierdzenia zamówienia).
 6. Do każdego zamówienia sklep wystawia paragon.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia (i jego potwierdzenia) i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen wyrobów w serwisie (za wyjątkiem cen zawierających ewidentne błędy edytorskie).
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 9. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które są dodane w koszyku.

Realizacja zamówienia

 1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
 2. Przesyłki dostarcza: Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia. Za opóźnienia wynikające z działania Poczty Polskiej nie odpowiadamy, firma kurierska, a także Paczkomaty InPost.
 3. Klient płaci za zamówienie przelewem bankowym na konto sklepu przed wysłaniem zamówienia.
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku:
  1. Błędnego/częściowego wypełnienia formularza zamówienia oraz braku potwierdzenia zamówienia
  2. W czasie 2 dni roboczych nie zostanie zakatalogowany przelew w należytej wysokości
  3. Wysłana przesyłka nie zostanie odebrana
  4. Klient może wprowadzić zmiany do złożonego zamówienia drogą mailową, pisząc na adres: biuro@mokujin.pl jedynie do momentu wpłaty podanej w zamówieniu kwoty pieniędzy.
 6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić klienta.

Anulowanie zamówienia:

 1. Klient ma prawo do anulowania zamówienia w terminie 1 dnia od jego złożenia.
 2. Anulować zamówienie można wyłącznie drogą elektroniczną, wysyłając odpowiednią wiadomość na adres mailowy biuro@mokujin.pl w temacie wiadomości wpisując: „ANULOWANIE ZAMÓWIENIA”.

Zwroty i reklamacje

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 10 dni gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar przelewem na rachunek klienta.
 3. Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów noszenia lub uszkodzeń, musi być dołączone do niego otrzymane opakowanie.
 4. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim rachunek.
 5. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Ochrona danych osobowych

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów praz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271).
 2. Dane osobowe gromadzone są przez Sklep zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. Podanie danych osobowych i adresowych jest równoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych wyłącznie przez Sklep.