Biuletyn

Bluzy

Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Bluza fullprint w liście marihuany

Tylko dla wyjątkowych! Bluza z długim rękawem bez kaptura, wkładana przez głowę. Oryginalny fullprint biało- czarny w pasy i liście marihuany. Zarówno dla niej jak i dla niego. UNISEX
79,00 zł

Bluza w muffinki RIP DIET

HIT sezonu! Bluza z długim rękawem bez kaptura, wkładana przez głowę z wysokiej jakości materiału. Oryginalny nadruk z czekoladowymi babeczkami i kontrowersyjny napis RIP DIET sprawi, że na pewno zostaniesz zauważona. Idealna do szkoły czy na zakupy.
90,00 zł 79,00 zł

Bluza w róże fullprint /ROSES/

Tylko dla wyjątkowych! Bluza z długim rękawem bez kaptura, wkładana przez głowę. Oryginalny fullprint w róże. Zarówno dla niej jak i dla niego. UNISEX
79,00 zł

Bluza z kocim printem w okularach

HIT sezonu! Bluza z długim rękawem bez kaptura, wkładana przez głowęz wysokiej jakości materiału. Uroczy nadruk z kotem w okularach jest idealny do szkoły czy na zakupy.
90,00 zł

Czarna bluza z przedłużanym tyłem

Wyjątkowa czarna bluza z przedłużanym tyłem. Z przodu biały nadruk w kształcie trójkąta. Idealna do długich spodni jaki i spodenek. Streetwear gwarantowany.
99,00 zł

Luźna bluza z gwiazdą

Wyjątkowa bluza z gwiazdą. Oryginalny, szeroki krój idealnie pasuje zarówno do eleganckich jak i sportowych strojów. Bluza z długim rękawem bez kaptura, wkładana przez głowę w paski z wypukłą gwiazdą.
70,00 zł